Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
adeus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Session 9 (2001)
"
Paikoin B-luokan ohjaustyötä, mutta pysyi se kasassa joten kuten. Tunnelman luonniltaan ihan onnistunut kuitenkin.
"
5
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
5
Batman & Robin (1997)
5
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
5
007 - Kuolema saa odottaa (2002)
(Die Another Day)
5
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
5
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
5
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
5
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
5
Ikuisesti lohikäärmeitä (1988)
(Fei lung mang jeung)
"
Hieman heikompi Jackie Chanin toimintaleffa. Juoni oli ennalta-arvattava ja huomattavasti parempaa koreografiaa esiintyy muissa leffoissa.
"
5
Turner ja täystuho (1989)
(Turner & Hooch)
5
Broken Arrow - operaatio erämaassa (1996)
(Broken Arrow)
5
Evoluutio (2001)
(Evolution)
5
Madhouse (2004)
"
Muutamaa yksityiskohtaa lukuunottamatta hyvin kliseinen kauhuelokuva ylinopeine välähdyksineen.
"
5
End of Days (1999)
5
Unthinkable (2010)
"
Juonen järjettömyys häiritsi liikaa
"
5
Cobra - lain vahva käsi (1986)
(Cobra)
5
Piina (1990)
(Misery)
5
Tootsie - lyömätön lyyli (1982)
(Tootsie)
5
Spy Hard - lupa läikyttää (1996)
(Spy Hard)
5
1
... 26 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute