Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
adeus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hard Target (1993)
5
The Net - verkko kiristyy (1995)
(The Net)
5
Sunshine (2007)
5
Terminator - pelastus (2009)
(Terminator Salvation)
5
Double Team - kova kaksikko (1997)
(Double Team)
5
Primer (2004)
5
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
5
Flashdance (1983)
5
Tapaus Henry (1991)
(Regarding Henry)
5
Capricorn Yksi (1978)
(Capricorn One)
5
Deep Impact (1998)
5
Shaun, kuolleiden kunkku (2004)
(Shaun of the Dead)
5
Olympos on valloitettu (2013)
(Olympus Has Fallen)
"
Trooppilaatikko oli pohjiaan myöten hyötykäytetty. Vaimon ammattia myöten kaikki kuin toimintaelokuvan valmistuksen ohjekirjasta. Boom headshot.
"
5
Transformers: Kuun pimeä puoli (2011)
(Transformers: Dark of the Moon)
"
Pitkä kuin nälkävuosi. Ihan näyttävät efektit, mutta kaikki muu olikin sitten jätettä.
"
5
Child's Play 2 (1990)
5
Kärpänen (1958)
(The Fly)
5
Pako L.A.:sta (1996)
(Escape from L.A.)
5
Mestarit (1992)
(The Mighty Ducks)
5
Dark Blue (2002)
5
Jumanji (1995)
5
1
... 27 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute