Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
adeus
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän adeus arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
6
Zohan - lupa saksia (2008)
(You Don't Mess with the Zohan)
6
Kolme miestä ja pikkuneiti (1990)
(3 Men and a Little Lady)
6
Saw (2003)
6
Pretty Woman (1990)
6
K-PAX (2001)
6
Sairaan kaunis maailma (1997)
6
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
6
Europa Report (2013)
"
Pienen budjetin scifipläjäys. Rahan puute näkyi paikoin, mutta ei se juuri haitannut. Juoni tuntui jotenkin hyvin tutulta ja ennalta nähdyltä, mutta tän parissa viihtyi ihan hyvin.
"
6
Peto (1995)
(Species)
6
Omaa luokkaansa (1992)
(A League of Their Own)
6
Blueberry (2004)
6
The Chronicles of Riddick: Dark Fury (2004)
5
Noin 7 veljestä (1968)
5
S.W.A.T. - valiojoukko (2003)
(S.W.A.T.)
5
Resident Evil: Apocalypse (2004)
5
Alien vs. Predator (2004)
(AVP: Alien vs. Predator)
5
Dyyni (1984)
(Dune)
5
Summer of Sam (1999)
5
Caligula (1979)
(Caligola)
5
1
... 24 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute