Yläpalkki
Yläpalkki
Flotus
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Flotus arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
9
Yön ritari (2008)
(The Dark Knight)
9
9
Hohto (1980)
(The Shining)
9
9
9
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
9
9
Elefanttimies (1980)
(The Elephant Man)
9
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
9
9
Andalusialainen koira (1929)
(Un chien andalou)
9
9
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
9
Psyko (1960)
(Psycho)
9
9
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
9
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
9
9
Rottatouille (2007)
(Ratatouille)
8
previous
1 ... 3 ... 58
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja