Yläpalkki
Yläpalkki
Flotus
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Flotus arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
9
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
9
Armoton (1992)
(Unforgiven)
9
9
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
9
9
9
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
9
9
Parfyymi - erään murhaajan tarina (2006)
(Perfume: The Story of a Murderer)
9
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
9
9
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
9
Naapurini Totoro (1988)
(Tonari no Totoro)
9
9
9
9
Kansalainen Kane (1941)
(Citizen Kane)
9
previous
1 2 ... 58
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja