Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
samikki
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän samikki arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Keskiyön pako (1988)
(Midnight Run)
8
Etusivu (1994)
(The Paper)
7
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
7
54 - nautintojen Manhattan (1998)
(54)
7
X-Men (2000)
7
William Shakespearen Romeo + Julia (1996)
(Romeo + Juliet)
7
Widows' Peak (1994)
7
Unta vai rakkautta (1995)
(While You Were Sleeping)
7
Salaisuus pinnan alla (2000)
(What Lies Beneath)
7
Walk the Line (2005)
7
Armoton (1992)
(Unforgiven)
7
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
7
Vaihtokaupat (1983)
(Trading Places)
7
Toy Story - leluelämää (1995)
(Toy Story)
7
Ollako vai eikö olla - siinä leffa! (1983)
(To Be or Not to Be)
7
Super Size Me (2004)
7
Star Trek: Avaruusmatka (1979)
(Star Trek: The Motion Picture)
7
Smoke (1995)
7
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
7
Sideways (2004)
7
1
... 10 ...
36
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute