Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jhellen
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jhellen arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hakkerit (1995)
(Hackers)
8
Predator 2 - saalistaja (1990)
(Predator 2)
8
Minority Report (2002)
8
Paha päivä (2002)
(Changing Lanes)
8
Uinu, uinu lemmikkini 2 (1992)
(Pet Sematary II)
8
Kiss of the Dragon - lohikäärmeen suudelma (2001)
(Kiss of the Dragon)
8
Easy Rider - matkalla (1969)
(Easy Rider)
8
Tuntematon sotilas (1955)
8
Bad Taste (1987)
8
Pahat pojat (2003)
8
Kylä (2004)
(The Village)
8
Harry Potter ja Azkabanin vanki (2004)
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
8
Boyz n the Hood - kulman kundit (1991)
(Boyz n the Hood)
8
Deuce Bigalow: Kymmenen dollarin gigolo (1999)
(Deuce Bigalow: Male Gigolo)
8
Carlito's Way (1993)
8
Poltergeist (1982)
8
Tappajahai 2 (1978)
(Jaws 2)
8
Kotkat kuuntelevat (1968)
(Where Eagles Dare)
8
Vares - yksityisetsivä (2004)
8
Harry Potter ja Liekehtivä pikari (2005)
(Harry Potter and the Goblet of Fire)
8
1
... 5 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute