Yläpalkki
Yläpalkki
jhellen
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jhellen arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
10
10
Hohto (1980)
(The Shining)
10
10
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
9
9
9
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
9
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
9
9
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
9
9
Medusan isku (2004)
(The Bourne Supremacy)
9
Polttarit (1984)
(Bachelor Party)
9
9
Erämaan armoille (2007)
(Into the Wild)
9
9
9
Painajainen Elm Streetillä 3: Unien soturit (1987)
(A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors)
9
Syvä joki (1972)
(Deliverance)
9
1 ... 16
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja