Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jhellen
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jhellen arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
RoboCop 2 (1990)
7
Pekka ja Pätkä neekereinä (1960)
7
Egyptin prinssi (1998)
(The Prince of Egypt)
7
Kulti, kutistin kakarat (1989)
(Honey, I Shrunk the Kids)
7
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
7
Coyote Ugly (2000)
7
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
7
The Day After Tomorrow (2004)
7
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
6
RoboCop (1987)
6
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
6
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
6
Titanic (1997)
6
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
6
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
6
The Long Kiss Goodnight (1996)
6
Lastentarhan kyttä (1990)
(Kindergarten Cop)
6
Kuuma tanssi (1987)
(Dirty Dancing)
6
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
6
Johnny English (2003)
6
1
... 14 ...
16
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute