Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
mr_orange
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän mr_orange arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Dark (2005)
5
Paycheck (2003)
"
Puoleen väliin kohtuullista juonenkehitystä, sitten tavallistakin tavallisempi turpaanmättöä ja iso räjäytys joka ratkaisee kaiken. Thurman vain hymyili, Affleck vain perusilme. Ei näin.
"
5
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
5
Europa Report (2013)
5
Do the Right Thing - kuuma päivä (1989)
(Do the Right Thing)
"
Hetkittäin toimiva sekametelisoppa
"
5
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
5
Vuorovetten prinssi (1991)
(The Prince of Tides)
5
Punaisen Lokakuun metsästys (1990)
(The Hunt for Red October)
5
Super Size Me (2004)
5
Ihmemaa Oz (1939)
(The Wizard of Oz)
5
Serkkuni Vinny (1992)
(My Cousin Vinny)
5
United 93 (2006)
5
Autot (2006)
(Cars)
5
Ukkossydän (1992)
(Thunderheart)
5
Ruusujen sota (1989)
(The War of the Roses)
5
Roxanne (1987)
5
Zardoz (1974)
5
Tohtori T ja naiset (2000)
(Dr. T & the Women)
5
Predator 2 - saalistaja (1990)
(Predator 2)
5
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
5
1
... 36 ...
50
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute