Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
nimimerkillinen
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän nimimerkillinen arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Armoton (1992)
(Unforgiven)
7
American Pie (1999)
7
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
7
Scary Movie (2000)
7
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
6
Waterworld (1995)
6
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
6
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
6
Notting Hill (1999)
6
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
6
Aleksanteri (2004)
(Alexander)
6
Linnunradan käsikirja liftareille (2005)
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
6
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
6
Brainstorm (2002)
(Cypher)
6
Brokeback Mountain (2005)
6
The Matrix Reloaded (2003)
6
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
6
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
6
EuroTrip (2004)
6
1
... 6
7
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute