Yläpalkki
Yläpalkki
nimimerkillinen
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän nimimerkillinen arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
10
10
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
10
10
Naapurini Totoro (1988)
(Tonari no Totoro)
10
10
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
10
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
10
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
10
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
10
10
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
10
10
10
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
10
10
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
10
Seitsemän rohkeata miestä (1960)
(The Magnificent Seven)
10
10
10
1 ... 7
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja