Yläpalkki
Yläpalkki
nimimerkillinen
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän nimimerkillinen arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Ruohometsän kansa (1978)
(Watership Down)
8
8
Jali ja suklaatehdas (2005)
(Charlie and the Chocolate Factory)
8
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
8
8
8
Paha poliisi (1992)
(Bad Lieutenant)
8
Kolmas mies (1949)
(The Third Man)
8
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
8
8
8
8
8
8
8
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
7
Pingviinien matka (2005)
(La marche de l'empereur)
7
previous
1 ... 4 ... 7
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja