Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Happiness - onni (1998)
(Happiness)
8
Out of Sight - mieletön juttu (1998)
(Out of Sight)
8
Chicago (2002)
8
Amadeus (1984)
8
Aladdin (1992)
8
Ilmestyskirja. Nyt (1979)
(Apocalypse Now)
8
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
8
Skorpionikuningas (2002)
(The Scorpion King)
8
Demolition Man (1993)
8
Muumio (1999)
(The Mummy)
8
Fucking Åmål (1998)
8
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
8
The Long Kiss Goodnight (1996)
8
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
8
American Beauty (1999)
8
Blade (1998)
8
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
8
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
8
Salainen agentti 007 Istanbulissa (1963)
(From Russia with Love)
8
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
8
1
... 8 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute