Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Scream 3 (2000)
5
Deep Blue Sea (1999)
5
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
5
Master and Commander: Maailman laidalla (2003)
(Master and Commander: The Far Side of the World)
4
Driven (2001)
4
Wild Wild West (1999)
4
Batman & Robin (1997)
4
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
4
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
4
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
4
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
4
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
4
Lost in Space - matkalla avaruuteen (1998)
(Lost in Space)
4
Independence Day - maailmojen sota (1996)
(Independence Day)
4
The Blair Witch Project (1999)
4
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
4
Teini-ikäiset mutantti-ninja kilpikonnat (1990)
(Teenage Mutant Ninja Turtles)
4
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
4
Kuutamolla (2002)
4
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
4
1
... 26 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute