Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
LandoCal
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän LandoCal arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rambo: Taistelija 3 (1988)
(Rambo III)
6
Poliisiopisto 4 - korttelipoliisit (1987)
(Police Academy 4: Citizens on Patrol)
6
Levottomat (2000)
6
Daredevil (2003)
6
Panic Room (2002)
6
Erin Brockovich (2000)
6
Ladattu ase (1993)
(Loaded Weapon 1)
6
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
6
Kuolleiden runoilijoiden seura (1989)
(Dead Poets Society)
6
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
6
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
6
Priscilla - aavikon kuningatar (1994)
(The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert)
6
Pyhimys (1997)
(The Saint)
6
Minä ja Morrison (2001)
6
High Fidelity - uskollinen äänentoisto (2000)
(High Fidelity)
6
Kummeli Kultakuume (1997)
6
Konttorirotat (1999)
(Office Space)
6
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
6
Melkein julkkis (2000)
(Almost Famous)
6
Jeanne d'Arc (1999)
(Joan of Arc)
6
1
... 18 ...
28
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute