Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Eclipser
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
WALL-E (2008)
6
Arn: Temppeliritari (2007)
(Arn: Tempelriddaren)
6
Operaatio Valkyrie (2008)
(Valkyrie)
6
Lukija (2008)
(The Reader)
6
13. kerros (1999)
(The Thirteenth Floor)
6
Samurai-miekka (1998)
(Six-String Samurai)
6
Teeth (2007)
"
pari huvittavaa kohtausta mut muuten suht perusroskaa
"
6
Dark City (1998)
6
Clerks - tiskirotat (1994)
(Clerks)
6
Enkelit ja demonit (2009)
(Angels & Demons)
6
Inception (2010)
6
Kick-Ass (2010)
6
Thor (2011)
6
TRON: Perintö (2010)
(TRON: Legacy)
6
Green Lantern (2011)
6
Terminator - pelastus (2009)
(Terminator Salvation)
6
Lähdekoodi (2011)
(Source Code)
6
G.I. Joe (2009)
(G.I. Joe: The Rise of Cobra)
6
X-Men: First Class (2011)
6
Sex Is Zero (2002)
(Saekjeuk shigong)
6
1
... 15 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute