Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Eclipser
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Armageddon (1998)
"
Ihan katsottava mutta kovin epärealistinen, turhan pitkä.
"
6
Scary Movie (2000)
"
Jonkin verran nauratti aina välillä, mutta loppujen lopuksi aika keskinkertainen leffa.
"
6
Underworld: Rise of the Lycans (2009)
6
Buffy - vampyyrintappaja (1992)
(Buffy the Vampire Slayer)
6
Dungeons & Dragons 2 (2005)
(Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God)
"
Efektien puutetta ja heikko (tosin perus-d tyylinen) juoni. Kunnon D leffa oikeesti tarttis mm. monta tuntia lisää materiaalia :) Kylhän sen kerran katseli.
"
6
The School of Rock (2003)
6
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
6
Transformers (2007)
6
Resident Evil (2002)
"
Sarjansa paras kyllä mutta missä se kauhu tai jännitys oli?
"
6
Doom (2005)
"
Superihmiset meni vähän turhan pitkälle. Itse tykkäsin jotenkin siitä "pelimoodista" :) Parempi kuin odotin kuitenkin. (Itsehän olen doomi (paitsi kolmosen) fani)
"
6
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
"
Tylsä
"
6
Trainwreck: My Life as an Idiot (2007)
6
Eastern Promises (2007)
6
300 (2006)
6
Mad Max (1979)
6
Sedän syntymäpäivä (1949)
(Donald's Happy Birthday)
6
Wanted (2008)
6
Hellboy (2004)
6
Raikas tuuli ja kirkas kuu (Sword in the Moon) (2003)
(Cheongpung myeongwol)
6
Spiderwickin kronikat (2008)
(The Spiderwick Chronicles)
6
1
... 14 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute