Yläpalkki
Yläpalkki
Eclipser
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Shaolin Soccer (2001)
(Siu lam juk kau)
10
Hero (2002)
(Ying xiong)
9
9
Sweeney Todd: Fleet Streetin paholaisparturi (2007)
(Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)
9
Kunniattomat paskiaiset (2009)
(Inglourious Basterds)
9
9
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
9
Babylon 5: Aseveljet (1999)
(Babylon 5: A Call to Arms)
9
Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)
(Koukaku kidoutai 2: Inosensu)
9
9
Seitsemän samuraita (1954)
(Shichinin no samurai)
9
Final Fantasy: Advent Children (2004)
(Final Fantasy VII: Advent Children)
9
Pirates of the Caribbean: Kuolleen miehen kirstu (2006)
(Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)
9
9
9
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
9
9
9
13. soturi (1999)
(The 13th Warrior)
9
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
9
1 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja