Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Eclipser
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Eclipser arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Fearless (2006)
(Huo Yuan Jia)
9
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
9
Shrek (2001)
9
Les Misérables (2012)
9
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
9
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
9
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
9
Jeanne d'Arc (1999)
(Joan of Arc)
9
Karjupukki (2006)
(Terry Pratchett's Hogfather)
9
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Linnunradan käsikirja liftareille (2005)
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
9
Star Wreck: In the Pirkinning (2005)
9
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
9
Liisa Ihmemaassa (2010)
(Alice in Wonderland)
8
When the Last Sword Is Drawn (2003)
(Mibu gishi den)
"
Antaisin ysin mut loppu veti ihan liian pitkäveteiseks, meinasin nukahtaa..
"
8
007 - Quantum of Solace (2008)
(Quantum of Solace)
8
Kultaisen kukan kirous (2006)
(Man cheng jin dai huang jin jia)
8
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
8
Rurouni Kenshin (2012)
(Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan)
8
Insomnia (2002)
8
1
2 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute