Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
surfa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän surfa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
9
Yön ritarin paluu (2012)
(The Dark Knight Rises)
9
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
9
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
9
Das Boot - sukellusvene U-96 (1981)
(Das Boot)
9
Nälkäpeli (2012)
(The Hunger Games)
9
Mies vailla menneisyyttä (2002)
9
Eyes Wide Shut (1999)
9
Ocean's Twelve (2004)
9
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
9
Crash (2004)
9
Leon (1994)
(Léon)
9
Tahdon voitto (1992)
(A Midnight Clear)
"
Hämmentävän hyvä.. :o
"
9
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
9
Memento (2000)
9
The Matrix Reloaded (2003)
9
Tuntematon sotilas (1955)
9
Iron Man 3 (2013)
"
This was great.
"
9
Komisario Palmun erehdys (1960)
9
In Time (2011)
9
1
... 3 ...
51
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute