Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
surfa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän surfa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Blade II (2002)
9
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
9
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
9
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
9
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
9
Perikato (2004)
(Der Untergang)
9
Scarface - Arpinaama (1983)
(Scarface)
9
Silmänkääntäjä (2006)
(The Illusionist)
9
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
9
Samaa verta (1993)
(Bound by Honor)
9
Pride and Glory - veri velvoittaa (2008)
(Pride and Glory)
9
Sommer vorm Balkon (2005)
9
Blade (1998)
9
Kaasua, komisario Palmu! (1961)
9
The Ghost Writer - haamukirjailija (2010)
(The Ghost Writer)
9
Das Experiment (2001)
9
Medusan isku (2004)
(The Bourne Supremacy)
9
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
9
RocknRolla (2008)
9
Hyvästi Pariisi (1995)
(Forget Paris)
9
1
2 ...
51
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute