Yläpalkki
Yläpalkki
Card
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Kaunis elämä (1997)
(La vita è bella)
8
8
8
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
8
8
Texasin moottorisahamurhaaja (1974)
(The Texas Chain Saw Massacre)
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Kikin lähettipalvelu (1989)
(Majo no takkyûbin)
8
8
8
8
8
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
8
8
Verenpunainen kauhu (1975)
(Profondo rosso)
8
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
8
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
8
Babylon 5: Tie Babyloniin (1998)
(Babylon 5: In the Beginning)
8
previous
1 ... 18 ... 77
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja