Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Card
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Happiness of the Katakuris (2001)
(Katakuri-ke no kôfuku)
8
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
8
Tetsuo: The Iron Man (1989)
(Tetsuo)
8
Liikkuva linna (2004)
(Hauru no ugoku shiro)
8
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
8
Aistien valtakunta (1976)
(Ai no korîda)
8
Los Olvidados - säälikää heitä (1950)
(Los Olvidados)
8
Freaks - kummajaiset (1932)
(Freaks)
8
Hämärästä aamunkoittoon (1996)
(From Dusk Till Dawn)
8
Atlantin valli murtuu (1962)
(The Longest Day)
8
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
8
Valamiesten ratkaisu (1957)
(12 Angry Men)
8
Das Boot - sukellusvene U-96 (1981)
(Das Boot)
8
Caligula (1979)
(Caligola)
8
Gattaca (1997)
8
Zodiac (2007)
8
Dark Blue (2002)
8
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
8
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
8
Dog Soldiers (2002)
8
1
... 17 ...
77
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute