Yläpalkki
Yläpalkki
Card
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Frankensteinin morsian (1935)
(Bride of Frankenstein)
8
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
8
8
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
8
8
Sierra Madren aarre (1948)
(The Treasure of the Sierra Madre)
8
Hurja joukko (1969)
(The Wild Bunch)
8
8
Kaikkien rakkaitteni puolesta (1983)
(Au nom de tous les miens)
8
Ring (1998)
(Ringu)
8
8
Star Trek II: Khanin viha (1982)
(Star Trek: The Wrath of Khan)
8
8
8
8
8
8
Ruoska (1973)
(High Plains Drifter)
8
Pieni suuri mies (1970)
(Little Big Man)
8
Mies joka ampui Liberty Valancen (1962)
(The Man Who Shot Liberty Valance)
8
previous
1 ... 13 ... 77
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja