Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Card
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Card arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Eyes Wide Shut (1999)
8
Vaarallinen romanssi (1959)
(North by Northwest)
8
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
8
8 Mile (2002)
8
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
8
Ghost in the Shell (1995)
(Kôkaku Kidôtai)
8
Videodrome - tuhon ase (1983)
(Videodrome)
8
Pelin henki (1987)
(House of Games)
8
Jäähyväiset jalkavaimolle (1993)
(Ba wang bie ji)
8
Wag the Dog - häntä heiluttaa koiraa (1997)
(Wag the Dog)
8
Through a Blue Lens (1999)
8
Serpico - kadun tiikeri (1973)
(Serpico)
8
Adaptation - minun versioni (2002)
(Adaptation.)
8
Dawn of the Dead (1978)
8
Kätketty linnake (1958)
(Kakushi-toride no san-akunin)
8
Kansalaiset! (1996)
(My Fellow Americans)
8
Raid (2003)
8
Sodan arvet (1989)
(Casualties of War)
8
About Schmidt (2002)
8
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
8
1
... 12 ...
77
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute