Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ring (2002)
(The Ring)
4
Dumbo (1941)
4
Serpico - kadun tiikeri (1973)
(Serpico)
4
Olemisen sietämätön keveys (1988)
(The Unbearable Lightness of Being)
4
Gandhi (1982)
4
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
4
Kissojen valtakunta (2002)
(Neko no ongaeshi)
4
Delta-Jengi (1978)
(National Lampoon's Animal House)
4
Tuntematon sotilas (1955)
4
Bonnie ja Clyde (1967)
(Bonnie and Clyde)
4
Unikeko (1973)
(Sleeper)
4
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
4
JFK - avoin tapaus (1991)
(JFK)
4
Cry-Baby - itkupilli (1990)
(Cry-Baby)
4
Kuin raivo härkä (1980)
(Raging Bull)
4
Hongkongin kreivitär (1967)
(A Countess from Hong Kong)
4
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
4
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä (2004)
(Populärmusik från Vittula)
4
Re-Animator (1985)
4
The Crow (1994)
4
1
... 9 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute