Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Carrie (1976)
3
The Blair Witch Project (1999)
3
Repo Man (1984)
3
Delicatessen - herkuttelijoiden yö (1991)
(Delicatessen)
3
West Side Story (1961)
3
Priscilla - aavikon kuningatar (1994)
(The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert)
3
Mustalaisleiri muuttaa taivaaseen (1975)
(Tabor ukhodit v nebo)
3
Cotton Club (1984)
(The Cotton Club)
3
Lumen taju (1997)
(Smilla's Sense of Snow)
3
Jerry naistenmiehenä (1961)
(The Ladies Man)
3
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
3
Rumat, likaiset ja ilkeät (1976)
(Brutti, sporchi e cattivi)
3
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
3
Ransom - lunnaat (1996)
(Ransom)
3
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
3
Käpy selän alla (1966)
3
Prosperon kirjat (1991)
(Prospero's Books)
3
Signs (2002)
3
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
3
Air Force One (1997)
3
1
... 17 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute