Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Evil Dead 2: Dead by Dawn (1987)
(Evil Dead II)
3
Infernal Affairs (2002)
(Mou gaan dou)
3
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
3
Kaasua, komisario Palmu! (1961)
3
Jäniksen vuosi (1977)
3
Ihmeellinen on elämä (1946)
(It's a Wonderful Life)
3
Kolme väriä: Valkoinen (1994)
(Trois couleurs: Blanc)
3
The Rocky Horror Picture Show (1975)
3
Identtiset kaksoset (1988)
(Twins)
3
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
3
Identity (2003)
3
Vaaleanpunaisen pantterin kosto (1978)
(Revenge of the Pink Panther)
3
Rio Bravo (1959)
3
Blow Up - erään suudelman jälkeen (1966)
(Blowup)
3
M.A.S.H. - armeijan liikkuva kenttäsairaala (1970)
(MASH)
3
Kurjat (1998)
(Les Misérables)
3
Kaunotar ja Kulkuri (1955)
(Lady and the Tramp)
3
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
3
Prinsessa Ruusunen (1959)
(Sleeping Beauty)
3
Ruusujen sota (1989)
(The War of the Roses)
3
1
... 16 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute