Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
4
Arizona Baby (1987)
(Raising Arizona)
4
Eedenistä itään (1955)
(East of Eden)
4
Baby of Macon (1993)
(The Baby of Mâcon)
4
Kultakuume (1925)
(The Gold Rush)
4
Tappajakondomi (1996)
(Kondom des Grauens)
4
Köysi (1948)
(Rope)
4
Dolores Claiborne (1995)
4
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
4
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
4
Seitsemän rohkeata miestä (1960)
(The Magnificent Seven)
4
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
4
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
4
Heräämisiä (1990)
(Awakenings)
4
Nuori kapinallinen (1956)
(Rebel Without a Cause)
4
Pojat (1962)
4
The Birdcage - lainahöyhenissä (1996)
(The Birdcage)
4
Nousukausi (2002)
4
Blow Out - viimeinen todistaja (1981)
(Blow Out)
4
Idiootit (1998)
(Idioterne)
4
1
... 14 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute