Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
enna
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän enna arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Full Metal Jacket (1987)
4
Vaaleanpunainen pantteri (1963)
(The Pink Panther)
4
Pianisti (2002)
(The Pianist)
4
Piina (1990)
(Misery)
4
Henry ja June (1990)
(Henry & June)
4
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
4
Ennustus (1976)
(The Omen)
4
Rosemaryn painajainen (1968)
(Rosemary's Baby)
4
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
4
Elää ja kuolla L.A.:ssa (1985)
(To Live and Die in L.A.)
4
Barry Lyndon (1975)
4
Frankenstein (1931)
4
Likainen tusina (1967)
(The Dirty Dozen)
4
Kauas pilvet karkaavat (1996)
4
Mies joka tiesi liikaa (1956)
(The Man Who Knew Too Much)
4
Elossa (1993)
(Alive)
4
Tohtori Moreaun saari (1996)
(The Island of Dr. Moreau)
4
Paha poliisi (1992)
(Bad Lieutenant)
4
Kivenpyörittäjän kylä (1995)
4
Laura Marsin silmät (1978)
(Eyes of Laura Mars)
4
1
... 13 ...
45
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute