Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
deepone
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän deepone arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Exit Wounds (2001)
9
End of Days (1999)
9
Collateral - väärä aika, väärä paikka (2004)
(Collateral)
9
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
9
Sivulliset uhrit (2002)
(Collateral Damage)
9
Kolmetoista aavetta (2001)
(Thir13en Ghosts)
9
Varjojen valtakunta (2003)
(Underworld)
9
Ring (2002)
(The Ring)
"
loistava, mutta kyllä se alkuperäinen on sittenkin parempi. ja alkuperäisesti puheen ollen, niitä on 3 kpl, joten... ;)
"
9
Bring It On - anna palaa! (2000)
(Bring It On)
9
Mindhunters (2004)
9
Predator 2 - saalistaja (1990)
(Predator 2)
9
Ben-Hur (1959)
9
Vain muutaman dollarin tähden (1965)
(Per qualche dollaro in più)
9
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
9
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
9
Jurassic Park (1993)
"
aikoinaan tämä sai minut näkemään painajaisia 4 vuotta eteenpäin. ehkä osittain syynä oli se etten ollut syönyt tahi katsonut juurikaan muita leffoja aikaisemmin kun tämä koulussa katsottiin... mutta hyvänä leffana on mieleen jäänyt :)
"
9
Fight Club (1999)
9
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
9
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
9
Valamiesten ratkaisu (1997)
(12 Angry Men)
9
1
... 7 ...
17
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute