Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
deepone
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän deepone arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dungeons & Dragons 2 (2005)
(Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God)
"
ihan mainiota ajanviihdettä. tosin olisin kaivannut vähän enemmän tuhovoimaa, ei näyttänyt kovin hyvältä kun äijät vaan lentelee mutta rakennuksille ei käy mitään. leffa tunnetaan myös nimellä "dungeon: The Elemental Might" tai vaihtoehtoisesti "sequel" mutta nämähän toki käyvät imdb:stäkin selville.
"
8
Ballistic (2002)
(Ballistic: Ecks vs. Sever)
"
ihan hyvää viihdettä mielestäni. ehkei mitään sen kummempaa, mutta eihän se olisi jos kaikki leffat olisivat sellaisia että ne tajuaa vasta xx:nen katsomiskerran jälkeen. välillä sitä kaipaa juuri tällaista sopivaa ajanviihdettä / toimintaa. ja toiminta oli omasta mielestäni ihan kohtuullista :)
"
8
Star Trek: Nemesis (2002)
"
ihan tyylikäs. itse en ole sarjaa aiemmin juurikaan seurannut, joten en myöskään odottanut mitään erikoisempaa tältä.
"
8
Isi hoitaa (2003)
(Daddy Day Care)
8
Highlander - pelin loppu (2000)
(Highlander: Endgame)
8
13. soturi (1999)
(The 13th Warrior)
7
102 Dalmatialaista (2000)
(102 Dalmatians)
7
Madhouse (2004)
"
vähän turhan paljon väläyttelyä mielestäni. Ihan kelvollinen katseltava kuitenkin, mikäli ei ole aiemmin nähnyt. Juoni oli ihan kiva kuitenkin.
"
7
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
7
The One (2001)
7
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
7
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
7
Pimeyden armeija (1993)
(Army of Darkness)
7
Murskaaja (1976)
(The Enforcer)
7
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
7
Rush Hour - rankka pari (1998)
(Rush Hour)
7
Alien vs. Predator (2004)
(AVP: Alien vs. Predator)
7
101 Dalmatialaista (1996)
(101 Dalmatians)
7
Spider-Man 2 - Hämähäkkimies 2 (2004)
(Spider-Man 2)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
1
... 14 ...
17
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute