Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jugetzu
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jugetzu arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hudson Hawk - varkaista parhain (1991)
(Hudson Hawk)
10
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
10
Death Wish (2018)
10
Crank 2: High Voltage (2009)
(Crank: High Voltage)
"
Paras ikinä!
"
10
Ilman pakopaikkaa (1970)
(No Place to Hide)
10
Andre the Giant (2018)
10
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
10
Breach (2020)
10
Alarum (2025)
"
Älkää katsoko jos ei Stallone-fanius pakota.
"
10
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
10
Monster Hunter (2020)
"
Nää on näitä hyviä elokuvia.
"
10
Täällä Pohjantähden alla (1968)
10
Bullet to the Head (2012)
10
A Good Day to Die Hard (2013)
10
Jigsaw (2017)
10
Rocky III - tiikerinsilmä (1982)
(Rocky III)
10
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
10
Rambo (2008)
"
Maailman parasta! Olisi vaan saanut olla 6x pidempi.
"
10
The Last Stand (2013)
10
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
10
1
... 7 ...
148
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute