Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jugetzu
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jugetzu arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Taistelija (1982)
(First Blood)
10
Tappavat ajatukset (1991)
(Mortal Thoughts)
10
Seis! Tai mamma ampuu (1992)
(Stop! Or My Mom Will Shoot)
10
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
10
Inception (2010)
10
Raaka keikka (1986)
(Raw Deal)
10
Glass (2019)
10
Creed II (2018)
"
Aika räppihommiksi mennyt, mutta Stallone!
"
10
Bohemian Rhapsody (2018)
10
The Prince (2014)
10
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
10
Poliisiopisto 4 - korttelipoliisit (1987)
(Police Academy 4: Citizens on Patrol)
10
Machete (2010)
"
Eräs ihmiskunnan kauneimmista taideteoksista. Danny Trejo sai viimein ansaitsemansa pääosaroolin.
"
10
Miesten vuoro (2010)
10
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
10
Auringon kyyneleet (2003)
(Tears of the Sun)
10
Cop Land (1997)
10
Poikkeustila (1998)
(The Siege)
10
Last Action Hero (1993)
10
Bandits - pankkirosvot (2001)
(Bandits)
10
1
... 3 ...
148
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute