Yläpalkki
Yläpalkki
Tuomari
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Hohto (1980)
(The Shining)
8
8
8
Vampire Hunter D (1985)
(Kyûketsuki hantâ D)
8
8
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
8
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
8
8
Alien 3 (1992)
(Alien³)
8
Animatrix (2003)
(The Animatrix)
8
8
Animatrix: Toinen renessanssi osa II (2003)
(The Second Renaissance Part II)
8
Animatrix: Toinen renessanssi osa I (2003)
(The Second Renaissance Part I)
8
Animatrix: Osiriksen viimeinen lento (2003)
(Final Flight of the Osiris)
8
8
8
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
8
8
8
8
previous
1 ... 9 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja