Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Robots (2005)
8
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
8
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
8
Ilmestyskirja. Nyt (1979)
(Apocalypse Now)
8
Ring (2002)
(The Ring)
8
Full Metal Jacket (1987)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Muumipeikko ja pyrstötähti (1993)
(Comet in Moominland)
8
Blade (1998)
8
Ray (2004)
8
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
8
Viimeinen samurai (2003)
(The Last Samurai)
8
Ukkonen (2001)
8
Lentäjä (2004)
(The Aviator)
8
Mitä nainen haluaa (2000)
(What Women Want)
8
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
7
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
"
Ihan mukava jännityspätkä. Piti kuunnella pariinkin kertaan se loppu että tuliko siellä tosiaan suomea. :)
"
7
xXx (2002)
7
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
7
Braveheart - taipumaton (1995)
(Braveheart)
7
1
... 10 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute