Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tuomari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
8
Harry Potter ja Azkabanin vanki (2004)
(Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
8
Apollo 13 (1995)
8
Ninja Scroll (1995)
(Jûbei ninpûchô)
8
Pieni kauhukauppa (1986)
(Little Shop of Horrors)
8
Phone Booth (2002)
8
Stigmata (1999)
8
Beethoven (1992)
8
Karhuveljeni Koda (2003)
(Brother Bear)
8
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
8
Rautajätti (1999)
(The Iron Giant)
8
Bowling for Columbine (2002)
8
Amadeus (1984)
8
Poliisin poika (1998)
8
Team America - maailman poliisi (2004)
(Team America: World Police)
8
Notre Damen kellonsoittaja (1996)
(The Hunchback of Notre Dame)
8
Das Experiment (2001)
8
Conan Barbaari (1982)
(Conan the Barbarian)
8
Maija Poppanen (1964)
(Mary Poppins)
8
Super Size Me (2004)
8
1
... 6 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute