Yläpalkki
Yläpalkki
Tuomari
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Tuomari arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
9
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
9
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
9
9
9
Hiiriä ja ihmisiä (1992)
(Of Mice and Men)
9
9
Monty Pythonin Hullu maailma (1975)
(Monty Python and the Holy Grail)
9
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
9
9
Pirates of the Caribbean: Kuolleen miehen kirstu (2006)
(Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)
9
8
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
8
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
8
Kaava 51 (2001)
(The 51st State)
8
8
8
Viimeinen mohikaani (1992)
(The Last of the Mohicans)
8
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
8
8
previous
1 ... 5 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja