Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vitsivieteri (1992)
(Mr. Saturday Night)
7
Ja keskellä virtaa joki (1992)
(A River Runs Through It)
7
Kuolleiden aviomiesten seura (1993)
(The Cemetery Club)
7
Elämän vonkamies (1986)
7
Nuoruuteni savotat (1988)
7
Särkelä itte (1947)
7
Suomisen Ollin tempaus (1942)
7
Sokkotreffit (1987)
(Blind Date)
7
8. kadun ihme (1987)
(*batteries not included)
7
Hätävara (1939)
7
Ruohometsän kansa (1978)
(Watership Down)
7
Vauva vapaalla (1994)
(Baby's Day Out)
"
Jos nautit sellaisesta huumorista, missä konnat saavat mustelmia ja palovammoja, niin tässä niitä riittää.
"
7
Vaarallisilla vesillä (1940)
(The Long Voyage Home)
7
Amerikan apajat (2000)
(The Closer You Get)
7
Neitoperho (1997)
7
Zombie ja Kummitusjuna (1991)
7
Katsastus (1988)
7
Iwo Jima (1949)
(Sands of Iwo Jima)
7
Hiiri, joka murisi (1959)
(The Mouse That Roared)
7
Karkuri (1984)
(Runaway)
7
1
... 59 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute