Yläpalkki
Yläpalkki
jouilalask
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Pariisin lumoissa (1951)
(An American in Paris)
7
Muukalaiset (1988)
(Alien Nation)
7
7
7
Peili (1975)
(Zerkalo)
7
7
7
7
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
7
Hiljaisuus (1963)
(Tystnaden)
7
Orvot (1987)
(Orphans)
7
Tappavat ajatukset (1991)
(Mortal Thoughts)
7
7
7
Andromeda uhkaa (1971)
(The Andromeda Strain)
7
Toivoton tapaus (1984)
(The Lonely Guy)
7
7
Viimeinen siirto (1992)
(Knight Moves)
7
Yön painajainen (1971)
(Play Misty for Me)
7
Ranskalaisen luutnantin nainen (1981)
(The French Lieutenant's Woman)
7
previous
1 ... 58 ... 94
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja