Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Lost in Translation (2003)
7
Yhdeksän kuukautta (1995)
(Nine Months)
7
Kuningas New Yorkissa (1957)
(A King in New York)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Aliens - paluu (1986)
(Aliens)
7
Demolition Man (1993)
7
Beethoven (1992)
7
10 Things I Hate About You (1999)
7
Hevoskuiskaaja (1998)
(The Horse Whisperer)
7
Salò - Sodoman 120 päivää (1976)
(Salò o le 120 giornate di Sodoma)
7
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
7
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
7
Beetlejuice (1988)
7
Aladdin (1992)
7
Wag the Dog - häntä heiluttaa koiraa (1997)
(Wag the Dog)
7
Hard Target (1993)
7
Dyyni (1984)
(Dune)
7
Pane mua (2000)
(Baise-moi)
7
Papillon (1973)
7
Kaikkiruokaiset ystäväni (1997)
(Fierce Creatures)
7
1
... 50 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute