Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hannibal (2001)
7
Punainen lohikäärme (2002)
(Red Dragon)
7
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
7
Kids (1995)
7
Vares - yksityisetsivä (2004)
7
Ed Wood (1994)
7
Brasilian pojat (1978)
(The Boys from Brazil)
7
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
7
Alien - kahdeksas matkustaja (1979)
(Alien)
7
Bowling for Columbine (2002)
7
Loistokaveri (1989)
(Say Anything...)
7
Bound (1996)
7
Betty Blue (1986)
(37°2 le matin)
7
Arvosanametsästys (1973)
(The Paper Chase)
7
Addams Family 2 (1993)
(Addams Family Values)
7
True Romance (1993)
7
Ben-Hur (1959)
7
Troija (2004)
(Troy)
7
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
7
American Pie (1999)
7
1
... 49 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute