Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kolme kaverusta (1986)
(¡Three Amigos!)
7
Miekka kivessä (1963)
(The Sword in the Stone)
7
Henry ja June (1990)
(Henry & June)
7
Kukkulan kuningas (1993)
(King of the Hill)
7
Ruumiit eivät itke (1972)
(The Carey Treatment)
7
Haavi auki - kelmit kiinni (1987)
(Dragnet)
7
Frantic (1988)
7
Solaris (1972)
(Solyaris)
7
Levottomat sydämet (1993)
(Three of Hearts)
7
Videodrome - tuhon ase (1983)
(Videodrome)
7
Kärpänen (1986)
(The Fly)
7
Nasta laudassa (1971)
(Vanishing Point)
7
Nummisuutarit (1938)
7
Kova sakki (1975)
(Posse)
7
Maratoonari (1976)
(Marathon Man)
7
Spartacus (1960)
7
Suuret setelit (1986)
(The Color of Money)
7
Kellyn sankarit (1970)
(Kelly's Heroes)
7
Miller's Crossing - vaarallista peliä (1990)
(Miller's Crossing)
7
Fucking Åmål (1998)
7
1
... 43 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute