Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jouilalask
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ujo poika (1924)
(Girl Shy)
8
Talvisota (1989)
8
Cured Duck (1945)
8
Splash (1984)
8
Pikkuveli (1927)
(The Kid Brother)
8
Deep Impact (1998)
8
Koirankynnen leikkaaja (2004)
8
Länsirintamalta ei mitään uutta (1930)
(All Quiet on the Western Front)
8
Yön pedot (1954)
(Them!)
8
Grand Canyon - elämää kaupungissa (1991)
(Grand Canyon)
8
Pimeä tähti (1974)
(Dark Star)
8
Pianonopettaja (2001)
(La pianiste)
8
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
8
Viimeinen juna Gun Hillistä (1959)
(Last Train from Gun Hill)
8
Vain muutaman dollarin tähden (1965)
(Per qualche dollaro in più)
8
007 - Erittäin salainen (1981)
(For Your Eyes Only)
8
Junior (1994)
8
Akun veljenpojat (1938)
(Donald's Nephews)
8
Hei, kuka puhuu (1989)
(Look Who's Talking)
8
Fandango (1985)
8
1
... 26 ...
94
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute