Yläpalkki
Yläpalkki
jouilalask
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Hotelli Firenzessä (1985)
(A Room with a View)
8
Villihanhet (1978)
(The Wild Geese)
8
Kosto elää (1988)
(I'm Gonna Git You Sucka)
8
8
8
Vaihda vapaalle, Ferris (1986)
(Ferris Bueller's Day Off)
8
8
Kiina-ilmiö (1979)
(The China Syndrome)
8
8
8
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
8
8
Maailmojen sota (1953)
(The War of the Worlds)
8
Villit vuodet (1978)
(Big Wednesday)
8
Nykyajan keksintöjä (1937)
(Modern Inventions)
8
Lohikäärmeen vuosi (1985)
(Year of the Dragon)
8
Musta sade (1989)
(Black Rain)
8
Ewoks: Taistelu Endorista (1985)
(Ewoks: The Battle for Endor)
8
Korkeuskammo (1977)
(High Anxiety)
8
8
previous
1 ... 25 ... 94
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja