Yläpalkki
Yläpalkki
jouilalask
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Usva (1980)
(The Fog)
8
8
8
8
Kun Harry tapasi Sallyn (1989)
(When Harry Met Sally...)
8
Imperiumin vastaisku (1980)
(Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back)
8
8
8
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
8
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Parrasvalot (1952)
(Limelight)
8
8
Kun rohkeus pettää (1987)
(White Water Summer)
8
Murskaaja (1976)
(The Enforcer)
8
Vaahteramäen Eemeli (1971)
(Emil i Lönneberga)
8
Katastrofin aineksia (2008)
(Recipes for Disaster)
8
Maija Poppanen (1964)
(Mary Poppins)
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Lumikki ja seitsemän kääpiötä (1937)
(Snow White and the Seven Dwarfs)
8
Greystoke: Legenda Tarzanista, apinain kuninkaasta (1984)
(Greystoke: The Legend of Tarzan, Lord of the Apes)
8
previous
1 ... 18 ... 94
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja