Yläpalkki
Yläpalkki
jouilalask
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jouilalask arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Pieni suuri mies (1970)
(Little Big Man)
9
Omaa luokkaansa (1992)
(A League of Their Own)
9
9
9
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
9
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
9
Kuuhullut (1987)
(Moonstruck)
9
9
9
Paistetut vihreät tomaatit (1991)
(Fried Green Tomatoes)
9
Gilbert Grape (1993)
(What's Eating Gilbert Grape)
9
Pakotie (1972)
(The Getaway)
9
Kissa kuumalla katolla (1958)
(Cat on a Hot Tin Roof)
9
9
9
Elämä on ihanaa (1997)
(As Good as It Gets)
9
Peltirumpu (1979)
(Die Blechtrommel)
9
9
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
9
9
previous
1 ... 10 ... 94
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja