Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
9
Solaris (1972)
(Solyaris)
9
Ilmestyskirja. Nyt (1979)
(Apocalypse Now)
9
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
9
Viimeinen mohikaani (1992)
(The Last of the Mohicans)
9
Infernal Affairs II (2003)
(Mou gaan dou II)
9
Yön ritarin paluu (2012)
(The Dark Knight Rises)
9
David Galen elämä (2003)
(The Life of David Gale)
9
Donnie Darko (2001)
9
Läheltä piti (1995)
(Wallace & Gromit in A Close Shave)
9
Uusi maailma (2005)
(The New World)
9
American Beauty (1999)
9
Fargo (1996)
9
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
9
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
9
Leaving Las Vegas (1995)
9
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
9
Kaunis mieli (2001)
(A Beautiful Mind)
9
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
"
Mainio merirosvoleffa, joka tuo mieleen LucasArtsin loistavat Monkey Island-pelit.
"
9
Raakalaiset (2012)
(Savages)
9
1
... 6 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute