Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
9
Will Hunting (1997)
(Good Will Hunting)
9
Gran Torino (2008)
9
Watchmen (2009)
9
Englantilainen potilas (1996)
(The English Patient)
9
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
9
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
9
The Crow (1994)
9
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
9
Gangs of New York (2002)
9
Kaunotar ja Hirviö (1991)
(Beauty and the Beast)
9
Gone Baby Gone (2007)
9
Tahraton mieli (2004)
(Eternal Sunshine of the Spotless Mind)
9
Tyttö nimeltä Nikita (1990)
(Nikita)
9
Seitsemän (1995)
(Se7en)
9
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
9
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
9
Kummisetä II (1974)
(The Godfather: Part II)
9
Hard-Boiled (1992)
(Lat sau san taam)
9
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
9
1
... 4 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute